Кашель, який розпочався недавно

Кашель, який розпочався недавно
Будь-яка вірусна інфекція що вражає дихальні шляхи обов’язково буде супроводжуватися кашлем. Цей симптом крім неприємного відчуття може ускладнюватись і при неефективному лікуванні перетікати в більш складні форми захворювань.

В кінці зими, коли наш організм вже вичерпав всі запаси амінокислот та вітамінів, імунітет значно послаблюється і відкриває організм для вірусів та інфекцій. Тому і значна частка епідемій припадає саме на зимово-весняний період.

Особливо вразливе до хвороб молодше населення, адже маленький організм росте, витрачає колосальні запаси енергії на будівництво всіх систем та органів. Він просто не взмозі протистояти на повну силу сезонним «гостям» у вигляді вірусів та інфекцій.

Також, дитячі хвороби зобумовлені перебуванням малят в колективах: в садочках, в молодшій школі.

Сучасній медицині відомо про більш як двісті видів збудників вірусних захворювань, тож на етапі становлення організму дитина вразлива до кожного з них.

Кашель це своєрідний захисний механізм покликаний звільнити дихальні шляхи. Тому він буває різної етимології.

За характером кашель класифікують на гострий, рецидивуючий, довготривалий.

 1. Алергічний кашель. Сухий кашель, як правило непродуктивний (без відходження мокротиння), наслідок подразнення слизової оболонки алергенами без ознак застуди – температури, ознобу, слабкості.
 2. Кашель, як симптом вірусних інфекцій. Виникає через потрапляння збудників вірусу до організму. Молекули вірусу проникають до епітелію і освоюються в клітинах слизових оболонок. Особливо чутливі до вірусів діти, адже організм наших маленьких зайчат ще тільки вчиться досконало протистояти незваним гостям. Першими симптомами підхоплення гострої вірусної інфекції є рясний нежить, головний біль, висока температура і кашель. Інкубаційний період вірусу зазвичай складає від 1 до 5 днів, тільки потім ми відчуваємо симптоми, тому змушені вже долати хворобу у повному розквіті.
 3. Фарингіт, ларингіт, трахеїт. Частою причиною кашлю та ускладненням вірусної інфекції є ларингіт, фарингіт і трахеїт або також поєднані інфекції, наприклад, ларинготрахеїт. Ці захворювання означають, що епіцентр вражених тканин припадає саме на глотку, гортань і трахею. Характеризуються гострими нападами сухого кашлю. Можуть викликати рвоту через подразнення стінок трахеї, які знаходяться в безпосередній близькості до органів стравоходу.

Будь-яка вірусна інфекція, що вражає дихальні шляхи, обов’язково буде супроводжуватися кашлем. Цей симптом, крім неприємного відчуття, може ускладнюватись і при неефективному лікуванні перетікати в більш складні форми захворювань. На перших акордах хвороби, кашель сухий і непродуктивний, тому що слиз, який вже активно утворюється в дихальних шляхах, має липку і в’язку консистенцію і його дуже важко відкашляти. Якщо когось з ваших рідних або вас не оминув респіраторний вірус, слід подбати насамперед про вільне виведення мокротиння з організму. З цим успішно справляються засоби, сприяють розрідженню бронхіального секрету та полегшують його відходження – для збільшення ефективності відкашлювання.

Як показують дослідження, сучасним ефективним препаратом проти перших симптомів кашлю є Пектолван Плющ. Цей рослинний лікарський засіб має у складі екстракт Плюща звичайного. Має виражену мукокінетичну, секретомоторну, муколітичну і помірно виражену спазмолітичну дію [3].

Сприяє розріджуванню в’язкого липкого слизу та має бронхорозширювальні властивості [4]. Малюкам найтяжче боротися з кашлем, тому вони якнайшвидше потребують допомоги у вигляді застосування ліків. Пектолван Плющ показаний і дітям з 2-х років і дорослим при гострих респіраторних хворобах, а також при хронічних захворюваннях бронхів.

Ще однією перевагаю Пектолван Плющ є його форма випуску. Він виготовляється у вигляді сиропу з солодким смаком та ароматом вишні. Разом з флаконом у комплект входить спеціальна мірна ложечка для точного дозування.

Екстракт Плюща звичайного, на основі якого виготовлено Пектолван Плющ, володіє протикашлевою, відхаркувальною, протизапальною, антимікробною дією.

А от для дорослих краще взяти Пектолван Плющ капсули, зроблений на основі екстракту листя плюща у капсулах. Застосовується для лікування кашлю, що тільки розпочався і носить вірусний або бактеріальний характер. Має аналогічні властивості, що і Пектолван Плющ, але зручнішу форму випуску для дорослих. «При кожному кашлі – свій Пектолван! Якщо кашель тільки розпочався – Пектолван Плющ, а для дорослих – Пектолван Плющ капсули!»

Також, хочеться відмітити, що препарати лінійки Пектолван мають помірну та доступну ціну, в порівняні з препаратами аналогічної дії. Якість сиропу Пектолван Плющ підтверджується сертифікатом відповідності виробництва вимогам європейських норм GMP, а діюча речовина для виготовлення Пектолвану Плющ німецького походження).

 

Джерела:

 1. http://anginamed.ru
 2. http://kashelproch.ru
 3. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Пектолван Плющ
 4. Марушко Ю.В., Застосування екстракту листя плюща в педіатричній практиці
Пектолван - експерт у лікуванні кашлю!

Оберіть Пектолван

Популярні статті про кашель та його лікування

Ознайомтесь з додатковою інформацією про кашель та його лікування

Етикет кашлю

Під час кашлю у вірусів виникає можливість подорожувати разом з краплинками мокротиння на достатньо далекі відстані (до кількох метрів). Тому кашель під час інфекцій верхніх дихальних потрібно контролювати. Як же ж правильно кашляти - розглянемо далі у статті.

Коли варто звернутися до лікаря

Кашель - це рефлекторна реакція, що забезпечує захист та очищення трахео-бронхіального дерева від таких подразливих агентів як мокротиння, гній, кров, слиз та сторонні частинки. Тому кашель відіграє в більшості допоміжну та захисну роль для організму

Кашель, який розпочався недавно

Будь-яка вірусна інфекція що вражає дихальні шляхи обов’язково буде супроводжуватися кашлем. Цей симптом крім неприємного відчуття може ускладнюватись і при неефективному лікуванні перетікати в більш складні форми захворювань.

Кашель при грипі та ГРВІ

Болі в м’язах і озноб, який свідчить про підвищення температури є наступними симптомами ГРВІ та грипу. Далі приєднується кашель, нежить та біль у горлі.

Підпишіться на нові статті про кашель та його лікування

  Питання та відповіді

  Перегляньте питання та відповіді щодо лікарських засобів лінійки Пектолван

  Яка сировина використовується для виробництва сиропу Пектолван Плющ?

  Для виробництва сиропу Пектолван Плющ ми використовуємо сировину сухого екстракту листя плюща європейського виробництва.

  Який на смак сироп Пектолван Плющ?

  Пектолван Плющ має приємний вишневий смак.
  Даний смак обраний для того, щоб дітки не відмовлялися від прийому ліків, а саме лікування було приємним. Запевняємо, що усі використані у сиропах смакові добавки є безпечними і дозволеними для вживання дітям, відповідно до найсучасніших європейських вимог.

  Будьте здорові!

  Що мітиться в упаковці з сиропом Пектолван Плющ?

  В упаковці сиропу Пектолван Плющ містяться:
  * скляний флакон з відповідним сиропом,
  * інструкція для медичного застосування відповідного лікарського засобу,
  * спеціальна мірна ложечка, яка містить необхідні для точного дозування поділки.

  Чи можна застосовувати засоби для лікування кашлю Пектолван Плющ одночасно з прийомом антибіотиків?

  Лікарський засіб для лікування кашлю Пектолван Плющ можна застосовувати одночасно з прийомом антибіотиків. Окрім того, Пектолван Плющ володіє антимікробною дією.
  Будьте здорові!

  Чи можна застосовувати засоби для лікування кашлю Пектолван одночасно з парацетамолом?

  Лікарські засоби для лікування кашлю Пектолван можна застосовувати разом з прийомом парацетамолу та інших жарознижувальних засобів, що відпускаються без рецепта лікаря.
  Будьте здорові!

  Чи впливає застосування крапель Пектолван Ісландський Мох на здатність керувати автомобілем чи іншими механізмами?

  У терапевтичних дозах (згідно інструкції) застосування крапель Пектолван Ісландський Мох не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  На скільки днів лікування вистачає крапель Пектолван Мох для дорослих?

  При застосуванні крапель Пектолван Мох для дорослих по 30 крапель тричі на добу флакону вистачить на 12 днів лікування.